Close

O Valašskoklobouckém podnikatelském centru

Valašskokloboucké podnikatelské centrum (VPC) bylo založeno dne 17. října 2007 městem Valašské Klobouky jako společnost s ručením omezeným. Jeho hlavním cílem je vytvořit kvalitní zázemí pro podnikatelské aktivity začínajících a inovačních podnikatelských subjektů.

VPC podporuje regionální podnikatelské aktivity prostřednictvím předem zvýhodněného poskytování nájemného a služeb pro podporu realizace podnikatelských záměrů začínajících projektů a projektů s inovačním potenciálem.

Realizace projektu podnikatelského centra Valašské Klobouky předpokládá přímé zapojení pracovníků a studentů výzkumných subjektů do aktivit centra, zejména v oblasti vzniku inovačních projektů. Kancelářské prostory jsou pronajímány podnikům zabývajícím se moderními technologiemi, inovacemi, aplikovaným výzkumem a vývojem. Smyslem realizace projektu je pomoci novým, technologicky orientovaným malým a středním podnikům v počáteční fázi jejich rozvoje.Těmto podnikům je v rámci podnikatelského centra nabídnuto kvalitní zázemí (technické vybavení a prostory, společné sekretářské služby) a konzultační a poradenská podpora.

Realizace Podnikatelského inkubátoru ve Valašských Kloboukách proběhla díky dotaci ze strukturálních fondů EU v rámci operačního programu OPPI.

Název projektu: Valašskokloboucké podnikatelské centrum
Název programu / podprogramu: Prosperita – Výzva II (neveřejná podpora)
Registrační číslo: 5.1 PP02/001
Poměr financování ERDF/SR (%) 85/15
Datum zahájení projektu: 30.6.2008
Datum ukončení projektu: 31.12.2014
V současnosti je projekt je ve fázi provozu podnikatelské infrastruktury zbudované ze strukturálních fondů EU a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR v rámci programu Prosperita.

 
Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
627