Close

V sále podnikatelského inkubátoru Dům na rohu  ve 4. patře proběhne 11. října 2022 od 13.00 do 15.00 hodin první seminář k dotacím na podporu a rozvoj vašeho podnikání.

Seminář bude zaměřen zejména na dotace z nového operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (dále jen OP TAK)., dále také na důležité obecné podmínky procesu získání dotace a v neposlední řadě budou prezentovány i další alternativní možnosti podpory podnikání z jiných zdrojů.

Akci pořádá Valašskokloboucké podnikatelské centrum spolu s odbornými partnery jako jsou API – Agentura pro podnikání a inovace, CzechInvest a TA ČR.

Účast na akci je bezplatná, jen z důvodu kapacity je vhodné svou účast rezervovat, a to nejpozději do 10.10.2022.

Registraci na akci můžete provézt přímo u kontaktní pracovnice: Mgr. Adéla Janáčková, e-mail: zlin@agentura-api.org,  telefon: 245 013 955

Pro zobrazení plakátu klikni na následující odkaz:

ROAD SHOW_11.10.2022_Klobouky

 

 

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
801