Close

V KLOBUCKÉM PODNIKATELSKÉM INKUBÁTORU DŮM NA ROHU PROBĚHL DALŠÍ GALAVEČER BUSINESS DINNER S OCEŇOVÁNÍM

Akce se uskutečnila ve středu 29. listopadu od 19.00 hodin, a to ve 3 blocích: vzdělávacím, společenském a networkingovém.

Ve vzdělávacím bloku vystoupil pan ředitel firmy KOMA Modular Stanislav Martinec s prezentací „EKOSYSTÉM KOMA,“ kde nastínil hodnotovou orientaci firmy, připravenost na nové výzvy a komplexnost pojetí firemní kultury a péče o rozvoj firmy i osobností rozvoj svých zaměstnanců v duchu odkazu Tomáše Bati.

Druhou přednášku večera měl pan starosta z Trojanovic Jiří Novotný na téma „ROZVOJ OBCE CESTOU KVALITY A ARCHITEKTURY,“ kdy představil ojedinělé úspěchy v systematickém budování kvality míst a veřejných prostranství v obci, která pak natahují nový život a budují nové komunity a projekty.

Obě prezentace jsou na vyžádení ke shlédnutí u jednatele Klobuckého podnikatelského inkubátoru.

Ve společenské části večera se udělovaly ceny inovativně hned v 7 mi kategoriích.

V kategorii cena za udržitelný rozvoj představil svůj podnikatelský počin Václav Hrabec se svým projektem TEPP company, který se zaměřuje na prevenci rizikového chování a jeho následkům.

V kategorii start-up roku byly uděleny ceny všem třem úspěšným projektům z podnikatelského akcelerátoru Zlínského kraje Můj první milion, a to celkovým vítězkám akceleračního programu Můj první milion 2023 – start-upu ONLINEZEN Kláry Valčíkové a Niky Vojkůvky, což představuje lekce jógy online kdykoli a kdekoli.

Úspěšné byly i další 2 start-upy, a to Vypal.mi Michaely Častulíkové, která se zaměřila na ruční vypalování do dřeva a projekt Move centra nového nájemce prostor v podnikatelském inkubátoru Dům na rohu Miroslava Coufala.

Cenu pro živnostníka roku obdržel bylinková farma Květomluva z Vlachovice; zabývají se pěstováním bylin a tvorbou různých bylinných produktů

Cena za firemní filantropii byla z bezpečnostních důvodů udělena inkognito za ojedinělý počin realizace soukromého developerského projektu na letitém brownfieldu ke zkrášlení obce.

V kategorii inovace roku zvítězila podnikatelská platforma Klub podnikavých žen Valašska, která poskytuje svým členkám mentoring a síťování s akceleračním programem.

Inovačně byla též udělena cena Akademik roku, kterou získal architekt Tomáš Pavlovský z fakulty stavební VUT Brno, garant a spolurealizátor konceptu a konference Udržitelné bydlení ve Valašských Kloboukách.

Poslední udělenou cenou byla ta nejodvážnější, a to cena Vizionář Zlínského kraje, kterou získal Lukáš Trčka z krajského inkubátoru TIC Zlín, globální prospekce a šíření osvěty o ideálním rozvoji Zlínského kraje zejména v tématech inovace, marketing, strategie a kreativní průmysl. Cenu si stylově vyzvedl prostřednictvím svého digitálního dvojčete LUKAISE, kterého stvořila umělá inteligence.

Novinkou byla také závěrečná prezentace z kategorie vizionářský start-up, kdy prezentovali mladí architekti Pavel Šánek a Monika Zvonková svoji vizi Zlína.

Speciální poděkování byla udělena dodatečně panu architektu Janu Hanouskovi – autoru rekonstrukce Domu na rohu, který si osobně a dodatečně mohl přestřihnout pásku od již plně funkčního svého díla.

Další speciální poděkování obdržela Lenka Kalužová, ředitelka zlínské pobočky CzechInvestu, za dlouhodobou nadstandardní podporu při rozvoji podnikatelského prostředí na Valašskokloboucku.

Na závěr této části obdržel speciální poděkování také pan hejtman Zlínského kraje Radim Holiš za reálné přiblížení veřejné správy formou uskutečnění hejtmanského dne ve Valašských Kloboukách.

Po obdržení poděkování se ujal pan hejtman závěrečného slova, kde nastínil skutečná fakta ohledně budoucích výzev a hrozeb, kterým Zlínský kraj bude čelit a poděkoval všem zúčastněním, za jejich příspěvky, činnost a zájem o potřeby svého okolí a prosperitu své obce, svého kraje.

O příjemnou atmosféru a hudební podbarvení společenské části večera se postaralo hudební TRIO CON AMORE ve složení Radana Beláková, Iveta Trojanová a Michal Pášma.

V poslední networkingové části mohli účastníci akce naplnit její hlavní poslání, kterým je budování partnerství a podnikatelské komunity v našem regionu.

Hlavní pořadatel a organizátor akce Klobucký podnikatelský inkubátor děkuje partnerům akce za jejich dlouhodobou podporu a spolupráci , a také inkubátor si váží všech, kteří si našli čas a přišli na tuto zásadní podnikatelskou akci.

Petr Kozel a kolektiv spoluorganizátorů této akce. Foto: Adam Vrána

Plakát akce se zobrazí po rozkliknutí: BusinessDinner_X_

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
821