Close

V další kinokavárně 9. 8. rozezní podnikatelský inkubátor Dům na rohu bzučení včel v komponovaném celovečerním programu

Dlouho žádaný a slibovaný večer na téma medu je tu. A to v podnikatelském inkubátoru Dům na rohu ve středu 9. 8. 2023. Začátek programu je v 19.00 hodin a můžete se těšit na pana Miroslava Urbana, odborného lektora a vydavatele knih s tematikou přirozeného včelařství. Také na Kateřinu Raisovou a její prezentaci Apidomku alias včelího chrámu, který zbudovala na samotě v Bylničkách. Dále bude možné si koupit včelí produkty od živnostníka roku 2019 Karla Kolínka z Nedašova či navštívit včelí bar s medovinou. Připraveno bude i drobné občerstvení.

Promítání makedonského filmu Země medu je od 20.00 hodin. Film zaujme i silným tématem střetu dvou civilizací na pozadí medové tematiky. Srdečně zve Klobucký podnikatelský inkubátor!

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
851