Close

Plottr centrum/Copy centrum

Z personálních kapacitních důvodů už VPC s.r.o. neposkytuje službu kopírování na plotru.

Děkujeme za pochopení

 

Nabízíme velkoformátový inkoustový tisk na plotteru CANON iPF755

 

plotr

 

Tiskneme od formátu A2 až do velikosti šířky papíru tj. 914mm (formát A0). Tisk formátu A3 můžeme provést na tiskárně OKI MC860(barevný laser) Tiskneme i nestandardní formáty s možností oříznutí, ale určující je vždy fyzická šířka role, délka se dá přizpůsobit, např. na některé konference požadují postery 90x60cm – limit na délku tisku je 2,5 m.

 

K dispozici jsou:

 

Papír role 914mm x 50m, 80g, bílý,

 

Papír role 914mm x 50m, 80g, bílý, lesklý fotopapír

 

Nabídka papírů bude brzy rozšířena o kvalitnější role s vyšší gramáží.

 

Plotter umí papír oříznout podle skutečné délky, je však potřeba na to pamatovat při návrhu a mít na posteru nějaký objekt, který zasahuje až k tomuto automaticky zvolenému kraji – to se týká především nestandardních formátů, ale s tím Vám rádi pomůžeme u nás v kanceláři.

 

Okraje jsou dány technologií, cca 5mm. Plotter poster umístí do daného formátu a obraz zmenší tak, aby se vytisklo všechno. Pokud s okraji počítáte při návrhu posteru, plotter může tisknout bez změny rozměrů předlohy – to je vhodné, pokud potřebujete mít na výtisku přesné rozměry.

Za kolik?

 

Cena pro firmy inkubované v podnikatelském centru Valašské Klobouky 50% (cena nákladů). Cena se počítá pomocí software a je závislá na velikosti formátu, pokrytí a kvalitě použitého papíru.

 

Formát A0 tj. 841 × 1189mm

 

mapa1

 

Orientační cena podobného pokrytí: 40,- Kč pro inkubované 20,- Kč

 

mapa2

 

Orientační cena podobného pokrytí:180,- Kč pro inkubované 90,- Kč

 

mapa3

 

Orientační cena podobného pokrytí: 600,- Kč pro inkubované 300,- Kč

 

Jak?

 

Tiskne se po předchozí domluvě s kontaktní osobou: Petr Kozel, tel.: 605 701 120, e-mail: info@vpcsro.eu . Obvykle mezi 8:00 a 15:00. Firmy inkubované ve VPC mohou poster poslat e-mailem. Tisk provedeme při Vaší návštěvě, abychom předešli nedorozumění.

Požadované formáty: PDF, JPG, PNG

 

Známé problémy

 

  • v závislosti na aplikaci může dojít k barevnému posunu, pokud je poster na toto citlivý, je vhodné provést test; zejména jsou kritické tmavé části fotografií (dochází ke slévání tmavých tónů)
  • pokud máte na posteru barevné pozadí, volte světlé barvy a vyhýbejte se texturám – co vypadá dobře na monitoru, nemusí být pěkné na velkém papíru
  • tisk přímo z aplikací někdy přináší překvapivé výsledky (aplikace se ne vždy dobře dohodne s ovladačem na velikosti nebo otočení papíru apod.), cesta přes PDF umožní předběžnou kontrolu před samotným tiskem – chybné výtisky jsou zde poměrně drahé.
Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
669