Close

Business Dinner

význační valašskokloboučtí podnikatelé převzali ocenění

V daných kategoriích prvního ročníku soutěže lidé podpořili největším počtem nominací Andreu Němečkovou, Milana Zvonka, Emila Zůbka a společnost Kloboucká lesní. Ceny byly předány na akci Business Dinner.

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Město Valašské Klobouky ve spolupráci s Valašskoklobouckým podnikatelským centrem a agenturou CzechInvest poprvé ocenilo významné místní podnikatele. Do soutěže veřejnost nominovala více než 40 kandidátů. Vítězství podpořené největším množstvím hlasů náleželo v dané kategorii Andree Němečkové, Milanu Zvonkovi, Emilu Zůbkovi a společnosti Kloboucká lesní. Ocenění bylo předáno na společenské akci Business Dinner v úterý 15. listopadu v reprezentačním sále podnikatelského inkubátoru.

 „Město Valašské Klobouky chce tímto způsobem vyjádřit uznání a poděkování podnikatelům, kteří svou činností přispívají k prosperitě našeho města i regionu a také značnou měrou ovlivňují zaměstnanost. Spolupodílí se tak na utváření dobrého místa k životu, kterým Valašské Klobouky bezesporu jsou,“ uvedla starostka Eliška Olšáková.

Ocenění převzali:

v kategorii Začínající podnikatel                                 Andrea Němečková (Šicí dílna Andy)

v kategorii Živnostník roku                                         Milan Zvonek (Zvonek-sport Valašské Klobouky)

v kategorii Firemní filantropie                                    Kloboucká lesní, s. r. o.

v kategorii Osobnost podnikatelského sektoru         Emil Zůbek (Chemické výrobní družstvo Důbrava)

Význační představitelé podnikatelského sektoru byli obdarováni originálními grafickými listy s jejich titulem pro rok 2016. Přijali také hodnotné dary od agentury CzechInvest, mezi nimiž nechyběl ani mediální prostor pro propagaci jejich podnikání. Ostatní nominovaní obdrželi pamětní listy s poděkováním.

„Valašskokloboucké podnikatelské centrum se coby agentura na podporu inovací a přenosu metod kvality a dobré praxe do oblasti Valašskokloboucka letos poprvé zapojilo do národní kampaně Týden podnikání ČR. V jejím rámci také uspořádalo spolu s městem Valašské Klobouky a agenturou CzechInvest akci Business Dinner. Smyslem bylo zaměřit se na koncept kvality v podnikatelském prostředí, který se celosvětově rozvinul jako společenská zodpovědnost podniků, a ocenit kvalitní a společensky odpovědné firmy z Valašskokloboucka,“ uvedl Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Akce Business Dinner podnikatele v pracovní části pozvala na workshop s ředitelem regionální kanceláře CzechInvest Lukášem Trčkou na téma lokálního ekonomického rozvoje a podpory podnikání. Příspěvek o aktuálním stavu výstavby dálnice D49 přednesl plénu ředitel zlínské správy Ředitelství silnic a dálnic ČR Karel Chudárek. V neformální části večera se přítomní mohli zúčastnit řízené ochutnávky vín se sommelierem a také se zaposlouchat do hudebního doprovodu Tria Con Amore.

Lenka Zvonková

Video z akce:

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
727