Close

V NOVÉM KLOBUCKÉM PODNIKATELSKÉM INKUBÁTORU DŮM NA ROHU SE PO DLOUHÝCH 3 LETECH UDĚLOVALY CENY PODNIKATELŮM NA GALAVEČERU BUSINESS DINNER

 

Akce se uskutečnila ve středu 23. listopadu od 18.00 hodin, a to ve 3 blocích: vzdělávacím, společenském a networkingovém.

Ve vzdělávacím bloku vystoupil jednatel TIC Zlín Lukáš Trčka s představením platformy Zlinnovation, která společnými silami všech subjektů zapojených do inovačního podnikatelského ekosystému Zlínského kraje poskytuje kompletní spektrum podpůrných služeb pro všechny typy podniků, od start-upů až po inovační firmy expandující na zahraniční trhy. Hlavní přednášku večera pak měl pan ředitel firmy KOMA-Modular Stanislav Martinec s názvem „Všechno je jinak, aniž o tom víte,“ kde nastínil pro mnohé odvážné vize, které jsou však již v některých částech světa realitou. Nebál se také nahlédnout do blízké budoucnosti, jak bude vypadat svět v jeho oblasti podnikání, a to ve stavebnictví a doprovodných službách.

 

Ve společenské části večera se udělovaly ceny inovativně hned v 5 ti kategoriích.

V kategorii start-up roku byly uděleny ceny oběma úspěšným projektům z podnikatelského akcelerátoru Zlínského kraje Můj první milion, a to Kateřině Bělákové a Lucii Stružka se start-upem U nás kafe, za realizaci jejich zážitkové pojízdné kavárny a cateringem šitým na míru.

 

Druhým oceněným start-upem jsou Táňa Tkadlecová a Bohdana Kolínková, které šijí a prodávají udržitelnou pomalou módu pod značkou Ex Privata Industria (EPI slow fashion).

 

Cenu pro živnostníka roku obdržel Jiří Šenkeřík a jeho firma Moštuj, výrobce široké škály moštů různých příchutí.

 

Za firemní filantropii byl oceněn pan Karel Janáč a jeho firma Design 88 za kompletaci a distribuci proticovidových štítů v době frontálního útoku pandemie covid 19.

Tento projekt realizoval společně s panem Zdeňkem Juřicou z firmy SECAPRO, která obdržela následně ocenění pro inovační firmu roku za jejich inovativní produktové řešení elektronických vrátnic, které implementují po celé České republice. Vzhledem k souběžné akci v Praze cenu za něho převzala jeho manželka.

 

Poprvé také byla udělena speciální cena Vizionář Zlínského kraje, kterou obdržel pan Stanislav Martinec z firmy KOMA Modular.

 

O příjemnou atmosféru a hudební podbarvení společenské části večera se postaralo hudební trio ve složení Radana Beláková, Karin Vaculíková a Lada Martinková.

 

Netradiční zpestření proběhlo v podobě módní přehlídky nové kolekce v režii EPI slow fashion.

 

V poslední networkingové části mohli účastníci akce naplnit její hlavní poslání, kterým je budování partnerství a podnikatelské komunity v našem regionu.

Klobucký podnikatelský inkubátor si váží všech, kteří si našli čas a přišli na tuto zásadní podnikatelskou akci. Podnětem pro síťování bylo také uctění výročí 1 200 let od první písemné zmínky o Moravě, kdy mohli účastníci akce zhlédnout 2 videa vytvořená Jihomoravským krajem, první o osobnostech Moravy, druhé o významných místech Moravy a následně přemýšlet také o tom, jak by takové propagační video mohlo vypadat v podání místních podnikatelů a zásadních míst.

 

Hlavní pořadatel a organizátor akce Klobucký podnikatelský inkubátor děkuje partnerům akce za jejich dlouhodobou podporu a spolupráci.

Jsou nimi Město Valašské Klobouky, TIC Zlín a CzechInvest – krajská pobočka Zlín.

Dále děkujeme spolupořadatelům akce KOMA Modular, U nás kafe, EPI slow fashion, Moštuj a Radaně Belákové.

Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra

Foto: Eva Fialová

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
891