Close

„Chcete-li vybudovat velký podnik, vybudujte nejdříve sebe.“ Tomáš Baťa

Jak svůj nápad proměnit v úspěšný byznys a najít prvního platícího zákazníka? Kde vzít kontakty, informace, nebo dokonce investora? Dozvíš se už brzy, stačí se přihlásit do akcelerátoru Můj první milion.

Akcelerátor Můj první milion i tentokrát nabídne vysokoškolákům, středoškolákům a zájemcům z řad veřejnosti cenné zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších. Během pouhých pár týdnů tak z tvého nápadu může vzniknout reálný byznys plán. Jsi připravený na úspěšný rozjezd svého podnikání?

Bude to jízda!

Osvědčený model akcelerátoru Můj první milion je i letos největším lákadlem programu, který za 15 let své existence pomohl na svět mnoha originálním a stále živým nápadům. Nezastavil ho ani covid-19, protože se v předchozích dvou letech celý akcelerátor hladce a kompletně odehrál v online prostředí.

„O tom, že Můj první milion je skvělý projekt, jenž má smysl a přináší výsledky, svědčí mimo jiné také příběhy úspěšných záměrů z Valašských Klobouk jako Můj první zápisník, Fitnes diář Arnold, Baked by Veronika a další.” Je zřejmé, že i pár týdnů ve společnosti správných lidí, v našem případě exkluzivních partnerů projektu, dokáže nasměrovat začínající podnikatele na správnou cestu k úspěchu,“ ocenil za Valašskokloboucké podnikatelské centrum Petr Kozel, člen odborné poroty v obou kategoriích.

Atraktivitu projektu Můj první milion umocňují také lákavé finanční i věcné ceny. Vítěz hlavní kategorie získá na rozjezd svého podnikání celých 70 000 Kč, bojovat může ale i o investici až 1,5 milionu korun!

Tvůj první milion čeká

Registrovat se můžeš do kategorií buď Vysoká škola a veřejnost nebo Střední školy. Deadline je 16. února 2022. V průběhu února 2022 porota vybere top 10 záměrů z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi nabitých týdnů nabídne smršť odborných workshopů a konzultací. Čekají tě přednášky, během nichž si osvojíš nejdůležitější znalosti obchodního modelu a marketingu. Seznámíš se s patřičnými právními aspekty, prověřenými tipy pro vedení projektů a úskalími podnikových financí. A v neposlední řadě zhodnotíš a vypiluješ také svoje prezentační dovednosti. Akcelerátor tě vybaví potřebným know-how, abys dokázal vykročit od skvělé myšlenky ke skutečnému byznysu, a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vybere porota složená z partnerů akcelerátoru z každé kategorie 3 nejlepší, které si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Bude mezi nimi právě ten tvůj? A proč ne? Přihlášku najdeš na www.mujprvnimilion.cz

Olesja Lancevská

manažerka projektu

+420 739 570 792

lancevska@ticzlin.cz

Technologické inovační centrum s.r.o.

Vavrečkova 5262, budova 23, 760 01 Zlín

www.mujprvnimilion.cz

www.facebook.com/TICZlin

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
899