Close

Nezmeškejte další konzultační den pro firmy a podnikatele z Valašskokloboucka ve čtvrtek 1. října 2020.

Podnikáte a chtěli byste Váš business dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahraničních trzích? Nebo máte zajímavý nápad a rádi byste začali podnikat? Hledáte informace o možnostech podpory Vašeho podnikání z veřejných zdrojů?

Klobucký podnikatelský inkubátor spolu s Regionální kanceláří agentury CzechInvest si Vás dovolují pozvat na další konzultační den pro podnikatele a firmy z Valašských Klobouk a okolí. Formou individuálních konzultací Vašich podnikatelských záměrů se budete moci seznámit s aktuálními možnostmi veřejné podpory těchto institucí:

  • Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest
  • CzechTrade – podpora exportu
  • Agentura pro podnikání a inovace – programy podpory z OP Podnikání a inovace pro  konkurenceschopnost
  • Technologická agentura ČR – podpora výzkumu a vývoje

Účast na individuální konzultaci je bezplatná. Závaznou registraci je možné učinit nejpozději do 30. září 2020 a to sami na webu:  http://www.czechinvest.org/cz/Homepage/Akce/Konzultacni-den-pro-firmy-a-podnikatele-z-Valasskokloboucka

Do poznámky registračního formuláře uveďte, jaký záměr byste s námi rádi konzultovali (např. pořízení nových technologií, rozšíření výroby, export do zahraničí, výzkum a vývoj, investiční pobídky, vyhledání investora či cokoli jiného).

V případě, že pro Vás žádný z volných časů není vhodný, kontaktuje nás na zlin@czechinvest.org.

Těší se na vás vedení Valašskoklobouckého podnikatelského centra a Regionální kanceláře CzechInvest ve Zlínském kraji.

 

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
819