Close

Nejeli jste letos do Itálie? Nevadí, máme pro vás náhradu: Přijďte si užít Toskánský večer do areálu Klobuckého podnikatelského inkubátoru

Ve středu 26. srpna bude Toskánsko expandovat až do karpatských hvozdů Valašských Klobouk, kde proběhne komponovaný večer.

Od 17.30 hodin bude prezentace úspěšného fotografa a marketéra v cestovním ruchu Emila Čelustky na téma Jak budují úspěšnou značku Moravské Toskánsko a přidá srovnání i pro náš region.

V hudebním doprovodu zazní 2 moderní italské skladby v podání Radany Belákové.

Od 19.00 hodin pak proběhne aukce fotek Moravského Toskánska. Bude se jednat o aukci bez přihazování.

Po aukci bude prostor na neformální zábavu a rozhovory dokreslenou stylovým drobným rautem v italské stylu: pizzu a prosecco.

Závěr večera pak obstará od 20.00 hodin závěrečný film letního kina v letošní sezoně: „S chutí Toskánska.“

A v kom probudí film chutě po italské kuchyni, tak následující den ve čtvrtek v obědové pauze proběhne řízená ochutnávka italské kuchyně v sále VPC od 11 cca do 12.30 hodin.

Vzhledem k omezené kapacitě sálu je nutné se na akci rezervovat na e-mailu: petr.kozel@vpcsro.eu

Přihlašování bude otevřeno do naplnění kapacity, cena za vstup je 100 Kč.

Srdečně zveme všechny zájemce a zvědavce.

Vedení města a VPC

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
887