Close

Nechte se okouzlit světově oceněnou krásou krajiny jižní Moravy na promítání fotografa Emila Čelustky v sále podnikatelského inkubátoru ve čtvrtek 25.6. od 18.00 hodin.

Zveme vás na promítání fotografií Emila Čelustky, člena fotografické skupiny Moravské Toskánsko, která objevila a fotografuje specifickou krásu krajiny jižní Moravy.

Díky jejich fotografiím zařadil krajinu zvlněných polí Moravského Toskánska renomovaný časopis Condé Nast Traveller mezi 50 nejkrásnějších míst na Zemi.

Toskánsko je rozlohou, tvarově a výškově rozmanitá krajina, podobně celá jižní Morava alias Moravské Toskánsko, potenciálně od Dačic až po Valašské Klobouky. I Valašské Klobucko je hrdou a svébytnou součástí Moravy, co víc, té nejkouzelnější a tou je jižní Morava.

Proto věříme, že také vás pohladí po duši promítání s následnou vernisáží fotografií 6 ti autorů ze 4 zemí světa, kteří budou v sále podnikatelského inkubátoru své fotografie až do 26.8. vystavovat. Vernisáž výstavy začne v 19.00 hodin.

Akce je součástí Klobuckého kulturního léta.

Srdečně zve vedení VPC

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
949