Close

Můj první milion: Studenti se seznámili s podmínkami soutěže

Soutěž pořádá Technologické inovační centrum Zlín, pro místní studenty ji poprvé pořádá Valašskokloboucké podnikatelské centrum. Prvotní zájem o zapojení projevilo 20 uchazečů.

Ve čtvrtek 20. října proběhl ve Valašských Kloboukách seminář pro místní střední školy pod názvem Můj první milion, a to za účasti odborného partnera a vyhlašovatele soutěže, kterým je Technologické inovační centrum Zlín. Jedná se o soutěž podnikatelských záměrů ve 2 kategoriích – střední školy a vysoké školy a veřejnost. V letošním roce byl vyhlášen již jubilejní 10. ročník této celokrajské soutěže. Valašskokloboucké podnikatelské centrum pořádá akci pro mladé aspiranty na podnikatele poprvé.

Seminář se uskutečnil na půdě Gymnázia Valašské Klobouky a účastnili se jej jak žáci gymnázia, tak také SOU Valašské Klobouky. Celkem projevilo první zájem o zapojení se do soutěže 20 studentů.

Doufáme, že se žáci z našeho regionu soutěže zúčastní a že zpracují a podají kvalitní podnikatelské záměry, které jim v blízké budoucnosti umožní postavit se na vlastní nohy a rozjet  podnikatelskou činnost.

Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra

image-11111image-1-mpm

 

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
735