Close

Jaro přijde na podnikatelském inkubátoru Dům na rohu s novou silou i nabídkou aktivit

Po zkušebním provozu se od jara může naplno rozběhnout sál ve 4. patře jako zázemí pro rozvoj podnikavosti v regionu díky službám podnikatelského hubu a coworkingu.

V praxi to znamená, že v předem stanovené dny bude otevřeno zázemí podnikatelské infrastruktury města Valašské Klobouky pro neformální setkávání, síťování, přednášky anebo také jako volná zasedací místnost pro freelancery a jejich práci.

Sál bude otevřen zpravidla v úterky a středy, kdy úterky jsou vyhrazeno spíše pro setkávání, síťování, podnikatelské besedy a středy pak mají fungovat jako hub bez programu pro klidnou práci freelancerů.

Podrobnosti v rámci jednotlivých týdnů, kdy se dozvíte které dny je tam jaký program a kdy je popřípadě z provozních či konferenčních důvodů zavřeno, můžete sledovat na sociálních sítích podnikatelského inkubátoru: https://www.facebook.com/VPCVK/?locale=cs_CZ

V rámci těchto otevřených setkání můžete poptávat všechny zaužívané služby Klobuckého podnikatelského inkubátoru, zejména k začínajícímu podnikání nejen skrze akcelerátor Můj první milion, také k inovačnímu podnikání, strategickému rozvoji města i cestovního ruchu v regionu a v neposlední řadě také služby medializace a propagace.

Tato činnost je vykonávána v rámci činnosti Klobuckého podnikatelského inkubátoru, který je členem platformy inovačního podnikání Zlinnovation, jejíž služby můžete zprostředkovaně čerpat též.

Těší se na vás první klobucký podnikatelský think tank v podání

  • Táňa Tkadlecová za klub podnikavých žen Valašska,
  • Katka s Luckou za Café U nás
  • Petr za Klobucký podnikatelský inkubátor.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
787