Close

Galerie VPC

Ve čtvrtek 29. března vyvrcholilo několikaleté úsilí o vybudování Valašskoklobouckého podnikatelského centra jeho slavnostním otevřením. Podnikatelský inkubátor má poskytovat především začínajícím a inovačním firmám kvalitní zázemí pro jejich rozvoj.

Rok 2005 – začátek plánování revitalizace zóny zákostelí | Rok 2006 – demolice stodoly | Rok 2008 – záměr vybudovat v zákostelí podnikatelský inkubátor | Rok 2009 – demoliční práce a zahájení stavby | Rok 2010 – stavba v plném proudu

Zvýhodněný nájem, poradenství, dotované pronájmy vybavení i pomoc vysokých škol při implementaci inovací do svých výrobních procesů získají budoucí klienti Valašskoklobouckého podnikatelského centra, jehož realizace byla zahájena ve čtvrtek 10. září 2009. Objekt s ryzími funkcemi inkubátoru pro začínající a inovační firmy vyroste v lokalitě Zákostelí ve Valašských Kloboukách na Zlínsku. Město si od něj slibuje jak vznik zajímavých projektů, tak také růst pracovních příležitostí pro obyvatele regionu.

Slavnostní zahájení výstavby Valašskoklobouckého podnikatelského centra, tedy podnikatelského inkubátoru s cílem podpory malého a středního podnikání na Valašsku, se uskuteční ve čtvrtek 10. září ve 13 hodin v lokalitě Zákostelí ve Valašských Kloboukách. Poklepáním na základní kámen bude symbolicky odstartována investice ve výši 54 milionů korun, z níž více než 75% pokryje dotace z Evropského fondu pro regionální rozvoj. V Zákostelí vyroste moderní centrum se zázemím pro přibližně čtyřiadvacet nových nebo inovačních firem. Ty by mohly svou činnost ve zvýhodněných prostorech zahájit už za dva roky.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
639