Close

Výběrové řízení na provozovatele gastrozařízení a sálu ve Valašskoklobouckém podnikatelském centru “Zákostelí”

 

Rada města Valašské Klobouky schválila vypsání výběrového řízení na provozovatele kavárny včetně společenského sálu v Klobuckém podnikatelském inkubátoru.

Nebytové prostory jsou o výměře 70,8 m2 hlavní plochy a 46,6 m2 vedlejší plochy a společenský sál o výměře 83,4 m2 hlavní plochy a 27,3 m2 vedlejší plochy.

Předmětem výběrového řízení je pronájem obou těchto prostor současně.

 

Zájemci předloží koncepci k využití obou těchto prostor atraktivním podnikatelským záměrem v rozsahu minimálně 2 stran formátu A4.

Podnikatelský záměr zasílejte do 31. 01. 2022 na adresu Valašskokloboucké podnikatelské centrum s.r.o., Masarykovo nám. 103, 755 01; nebo na e-mail: petr.kozel@vpcsro.eu

Pokud potřebujete konzultaci či prohlídku dotčených prostor, volejte na mobil 605 701 120.

K výběru provozovatele se sejde výběrová komise v měsíci únoru 2022.

 

Cena nájmu je stanovena znaleckým posudkem.

Cena prostor kavárny určené k dlouhodobému pronájmu je stanovena na 1 400 Kč/m2/rok u hlavní plochy a 500 Kč/m2/rok u vedlejších ploch.

Cena pronájmu sálu určeného na krátkodobé pronájmy třetím osobám je stanovena na 700 Kč/m2/rok u hlavní plochy a 500 Kč/m2/rok u vedlejších ploch.

Cena měsíčního nájmu kavárny částku 12 344 Kč a cena měsíčního nájmu sálu 7 263 Kč.

 

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je bezúhonnost a čistý trestní rejstřík.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádnou z obdržených nabídek.

 

 

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
833