Close

Dne 19. listopadu proběhne již čtvrtý ročník akce Business dinner, kterou pořádá Klobucký podnikatelský inkubátor spolu s městem Valašské Klobouky a národní agenturou CzechInvest, pobočkou Zlínského kraje.

V sále VPC se můžete od 17 hodin těšit na úvodní přednášku od předního moravského vědce Doc. RNDr. Pavla Nováčka, CSc., s aktuálním tématem „Život v době klimatické změny.“

Následovat bude vyhlášení vítězů regionu Valašskokloboucka za rok 2019 v kategoriích:

  • začínající podnikatel, start-upista roku
  • živnostník roku
  • firemní filantropie, společenská odpovědnost podniků
  • inovace, inovační firma roku

 

A protože celá akce je svým charakterem společenskou událostí, v průběhu galavečera uslyšíte moderní skladby v podání hudebního souboru Trio con amore. Dále akci zpestří také vernisáž nového start-upu v oblasti výtvarného průmyslu v podání Michala Pášmy.

Jste-li zástupci podnikatelské veřejnosti našeho města či regionu, přijměte pozvání na tuto akci.

Svoji účast, samostatnou či s doprovodem, prosím z organizačních důvodů potvrďte na e-mail: petr.kozel@vpcsro.eu  nejpozději do 15. listopadu 2019.

Srdečně zvou Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky a Petr Kozel, jednatel Klobuckého podnikatelského inkubátoru.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
791