Close

28.2.2018 proběhl v reprezentačním sále Valašskoklobuckého podnikatelského centra s.r.o. seminář na téma „GDPR – úvod do problematiky“. Tématem provázel pan Ing. Petr Dočekal (Altevida s.r.o.). Seminář pořádaný Valašskoklobuckým podnikatelským centrem s.r.o. spoluorganizovali Systémy pro Vás, s.r.o.

Toto dnes tolik medializované a diskutované téma přilákalo celkem 24 účastníků, čímž byla kapacita sálu z větší části naplněna. „ Valašskokloboucké podnikatelské centrum tímto školením reaguje na přímý požadavek firem o toto téma, které se týká všech, do budoucna jsou další poptávaná témata, na které se chceme zaměřovat a uvítám, když i nadále to budou firmy, které nám budou sdělovat svoje požadavky na vzdělávání,“ podotkl Petr Kozel, jednatel místního podnikatelského inkubátoru.

Účastníci semináře byli panem Dočekalem při téměř dvouhodinovém výkladu seznámeni se základními pojmy tohoto evropského nařízení, také získali přehled o možných sankcí při nedodržování ochrany osobních údajů, jaká rizika vznikají, pokud jim toto nařízení bude lhostejné, ale také jaké kroky by měli podniknout, aby zmiňovanému nařízení mohli dostát.

Výklad pana Dočekala poté zakončil pan Martin Krupička ze společnosti Systémy pro Vás, s.r.o. konkrétní ukázkou pomocných nástrojů v ekonomickém softwaru Pohoda a vysvětlením, proč by osobní údaje a citlivá data měla být a jak by měla být chráněna. „Společnost Systémy pro Vás, s.r.o. poskytuje pomoc při vašem podnikání a to optimalizací procesů ve firmě a implementací ekonomických, analytických a výrobních systémů. Nově sídlíme také v kanceláři ve Valašskoklobuckém podnikatelském centru s.r.o., kde jsme případným zájemcům plně k dispozici,“ uvedl Martin Krupička, jednatel společnosti Systémy pro vás.

tz-gdpr-foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
777