Close

Dne 15. listopadu proběhne již 3.tí ročník komponované akce Business Day, kterou pořádá Klobucký podnikatelský inkubátor pod záštitou národní kampaně Týden podnikání ČR.

Celkem se ten den uskuteční 3 akce:

Veletrh zaměstnanosti pro žáky základních škol, kteří si budou moci vybírat mezi prezentujícími se středními školami ze Zlínského kraje. Akce bude probíhat ve velkém sále Domu kultury od 8 do 12 hodin.

Paralelně s touto akcí poběží na stejném místě také Den řemesel, který se pořádá ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Zlínského kraje, kdy budou mít dopoledne žáci možnost vidět na vlastní oči ukázky jak se dělá řemeslo v provedení 5ti řemeslníků, kteří se řemeslem skutečně živí na plný úvazek. Odpoledne pak budou mít žáci možnost od 13 do 16 hodin přijít s rodiči na Den otevřených dveří k těmto řemeslníkům a vidět, jak vše probíhá v reálném světě:

  • bednář Josef Fryzelka Vlachovice
  • sochař a kameník Jiří Rejda Brumov-Bylnice
  • papučář Josef Kolínek Valašské Klobouky
  • švadlena Andrea Němečková Valašské Klobouky
  • zahradník,stolař Marek Pechanec, Valašské Klobouky

Vyvrcholením celého dne bude již tradiční akce Business dinner v sále VPC od 18 hodin, s udílením cen podnikatelům ve 4 kategoriích:

  • začínající podnikatel – startupista roku
  • živnostník roku
  • firemní filantropie, společenská odpovědnost podniků,
  • inovační firma roku

Jako doprovodný program zazní přednášky ředitele krajské pobočky CzechInvestu Lukáše Trčky na téma srovnání vývoje životní úrovně za posledních 20 respektive 100 let. Poté přednese ředitelka Krajské hospodářské komory Zlínského kraje Iveta Táborská svůj příspěvek na téma odborné vzdělávání jako cesta k úspěchu.

A protože celá akce je svým charakterem společenskou událostí, v průběhu galavečera uslyšíte moderní skladby v podání hudebního souboru Trio con amore.

Jste-li zástupci podnikatelské veřejnosti našeho města či regionu, přijměte pozvání na tuto akci.

Svoji účast, samostatnou či s doprovodem, prosím z organizačních důvodů potvrďte na e-mail: petr.kozel@vpcsro.eu  nejpozději do 7. listopadu 2018.

Srdečně zvou Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky a Petr Kozel, jednatel Klobuckého podnikatelského inkubátoru.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
757