Close

Klobucký podnikatelský inkubátor organizoval již počtvrté Technický veletrh zaměstnanosti na podporu technického vzdělávání v naší oblasti.

Na akci jsou zvány střední školy technického zaměření z celého Zlínského kraje, a také některé z velkých firem mají vždy zájem se prezentovat před studenty dvou největších základních škol.

V letošním roce to byla firma Groz-Beckert a Weekamp doors. “Cílem této akce, respektive kampaně, je získávat žáky pro obory, ve kterých je velký předpoklad budoucího úspěšného naplnění pracovní kariéry,” uvedl Petr Kozel z místního podnikatelského inkubátoru.

Akce se zúčastnilo cca 150 žáků z klobucké a brumovské ZŠ. Proběhla ve velkém sále DK Klobučan za podpory města Valašské Klobouky a Zlínského kraje.

Příspěvek pana radního Zlínského kraje pro oblast školství Petra Gazdíka a Elišky Olšákové, starostky města Valašské Klobouky, si můžete poslechnout v reportáži z akce z dílny Regionu Valašsko:

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
727