Close

Tisková zpráva 19. října 2017

 

Nominujte na ocenění nejlepší představitele klobucké podnikatelské sféry

 

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Ve Valašských Kloboukách se budou opět udělovat ocenění pro významné firmy a živnostníky. Vyhlašuje jej Valašskokloboucké podnikatelské centrum jakožto prostředek podpory místního podnikání. Veřejnost může nominovat své favority v kategoriích Živnostník roku, Společensky odpovědná firma a Inovační firma/počin roku.  Návrhy lze zasílat do 30. října, zveřejnění výsledků a ocenění nejlepších živnostníků a firem se uskuteční na společenské akci Business diner dne na 15. listopadu 2017.

 

„Podnikatelé a firmy jsou výraznou součástí dění v obcích, kde působí. Proto se rozvinul koncept společenské odpovědnosti firem, který podnikatelům přináší transparentní zpětnou vazbu, o tom, jak je vnímá a hodnotí odborná i laická veřejnost, nebo jejich klienti či zákazníci,“ vysvětlila Eliška Olšáková, starostka města.

Kromě tří kategorií se bude udělovat i cena v kategorii startupista roku, kde budou oceněni úspěšní valašskokloboučtí začínající podnikatelé z krajské soutěže Můj první milion. Inovací tohoto ročníku je pak udělení ceny pro inovační firmu či inovační počin roku. „Inovace jsou tahounem jak lokální tak globální ekonomiky, proto si zaslouží svoji speciální kategorii,“ okomentoval důvod zařazení Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

 

Lidé mohou své návrhy na podnikatelská ocenění odeslat elektronicky prostřednictvím formuláře na webu, které jsou dostupné níže. Případně mohou do kanceláře VPC doručit vyplněnou nominační tabulku fyzicky.

POMOZTE NÁM NAVRHNOUT NEJLEPŠÍ PŘEDSTAVITELE/KY K OCENĚNÍ!

 

KATEGORIE ŽIVNOSTNÍK

KOHO NAVRHOVAT: Šikovné a spolehlivé živnostníky, na které je spolehnutí, dělají kvalitní práci a plní termíny, navíc dobře komunikují se zákazníky.

KATEGORIE SPOLEČENSKY ODPOVĚDNÁ FIRMA (FIREMNÍ FILANTROPIE)

KOHO NAVRHOVAT: Firmu, která se již dlouhou dobu podílí na budování a rozvoji občanské společnosti, zejména tím, že finančně podporuje akce či aktivity a neziskové organizace či spolky ve svém okolí.

KATEGORIE INOVAČNÍ FIRMA / INOVACE ROKU

KOHO NAVRHOVAT: Firmu nebo počin, který přispěl k rozvoji města Valašských Klobouk a zvýšení kvality života skrze nový produkt, službu nebo počin.

Kontaktní údaje:


By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
681