Close

Valašskokloboucké podnikatelské centrum provozuje férový obchůdek od května 2016. Můžete zde zakoupit fairtradové výrobky od různých druhů káv, čajů až po čokolády a drobné cukrovinky. Jako hit letošního roku jsme do sbírky přidali BIO ENERGY DRINK s přírodním kofeinem z guarany pěstované podle pravidel fair trade a ekologického zemědělství. Neobsahuje taurin a má příjemnou lehce ovocnou chuť. Je vhodný zejména pro sportovce a pro řidiče na delších trasách.

Prozatimní obchůdek byl otevřen 2 hodiny denně na reprezentačním sále VPC. Díky zájmu o férové produkty jsme nyní obchůdek přesunuli do hlavní kanceláře vedení společnosti (společný vchod s Informačním centrem) a tím zvýšili prodejní dobu na 6 hodin denně.

 

NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA      PONDĚLÍ – PÁTEK     8:00 – 14:00

 

Dále je možné zakoupit fairtradové produkty i v jiných časech
po individuální telefonické domluvě.
Kontaktní pracovník: Marek Pechanec, tel.: + 420 605 009 978
Odpovědná osoba: Ing. Petr Kozel

zzwtft zzftft

Na tomto webu se ukládají data při procházení obsahu. Tyto údaje slouží například k analýze návštěvnosti webu a využívání formulářů. Tyto data ukládáme v souladu s evropským obecným nařízením o ochraně osobních údajů. Pokud se rozhodnete zrušit další ukládání informací, tak stačí kliknout na tlačítko odmítnout. Web si tuto volbu zapamatuje po dobu jednoho roku. souhlasím odmítnout
717